19. Educatio Szakkiállítás

2019. Január 10. csütörtök
HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont "A" csarnok

2019. január 10-12. között vár minden érdeklődőt a 19. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás a Hungexpo “A” csarnokában!

Az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás azzal a céllal jött létre, hogy választ adjon a felsőoktatással kapcsolatos kérdésekre. Feladata összekapcsolni az egyes szereplőket: a hazai – és külföldi felsőoktatási intézményeket, tankönyvkiadókat, nyelviskolákat, szakképző intézményeket az érdeklődőkkel: a diákokkal, oktatókkal és szülőkkel.

A BME GTK várja szeretettel a Karon folyó alap és mesterképzései iránt érdeklődő diákokat és szüleiket.

A nyitó napon, január 10-én, 10:30-tól Dr. Lógó Emma tart előadást “Vissza a kiberjövőbe: hogyan függnek össze a BME GTK-s tanulmányok az időgéppel” címmel!

A részvétel ingyenes!

Időpont: 2019. január 10-12.

Nyitvatartás: 10-17 óra

Helyszín: HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont “A” csarnok (1101 Budapest, Albertirsai út 10.)

Belépés és kilépés: Főbejáraton (I. kapu) felől.