Fejleszd a Jövőbeli Képességeidet: Interaktív Workshopok a BME GTK Intenzív Kurzuson – Networking és Gyakorlati Tapasztalat
október 31, 2025
„A fejlődés motorja mindig a közösség” – interjú Szalmáné Dr. Csete Máriával, a BME GTK új dékánjával
október 31, 2025

Az árképzés új megközelítései a digitális korban

2025. október 31, péntek

Az intelligens árképzéssel foglalkozó új kötet társszerzője Dr. Danyi Pál, a BME GTK egyetemi docense.

A „Pricing for strategic managersr” című angol nyelvű kötet a modern árképzés legfontosabb elméleti és gyakorlati kérdéseit mutatja be a digitális gazdaságban. A szerzők – Rekettye Gábor, Danyi Pál (BME GTK, Menedzsment és Vállalkozásgazdaságtan Tanszék) és Jonathan Liu – átfogó képet adnak arról, hogyan változtatta meg a technológiai fejlődés, a mesterséges intelligencia és a globális gazdasági környezet az árképzési döntéseket. A kötet naprakész elméleti és gyakorlati tudást és számos modern példát, feladatot és megoldást kínál az árképzésről a digitális világban, különös tekintettel a COVID-19, az infláció és a háborús válságok gazdasági hatásaira, ezzel segítve az olvasókat abban, hogy tudatos, adatvezérelt árképzési stratégiákat alakítsanak ki.

A kötet hasznos forrás mind az üzleti hallgatók, mind a vállalatvezetők számára, akik naprakész ismereteket keresnek a témában.

Gratulálunk kollégánknak!”