Franciaországi ösztöndíj lehetőségek
Pályázati felhívás a Felkai András Ösztöndíj elnyerésére – 2023
február 16, 2023

Hallgatói csereprogram Indiában, a Woxsen Egyetemen

Egyik partner egyetemünk, a Woxsen University (India) megnyitotta csereprogramját a 2023 őszi időszakra (2023 augusztusa és decembere között).

Többek között a School of Business, valamint a School of Liberal Arts & Humanities programjaihoz lehet csatlakozni. A hallgatói csereprogram mind alap-, mind mesterképzésen résztvevő hallgatók számára elérhető. A kínált akadémiai programjaikról lentebb az Incoming Students Factsheetben található bővebb információ.

Felvétel esetén INGYENES szállást biztosítanak az egyetem kampuszán. Az étkezési költségeket a jelentkezőknek kell fedezniük (kb. 35 000 INR/hó)

A Woxsen Egyetemről:

A jelentkezés menete:

Kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát és egy 1 oldalas angol nyelvű motivációs levelét a nemzetkozi.dh@gtk.bme.hu e-mail címre.

A jelentkezési határidő: 2023. március 27. (belső határidő).

A jelentkezést követően:

Szükséges az alábbi dokumentumok benyújtása 2023. április 30-ig:

1. Hivatalos tanulmányi bizonyítvány vagy átirat a hazai intézményben tartott órákról
  2. Az angol nyelvtudás igazolása, ha az angol NEM az anyanyelv (TOEFL/IELTS dokumentáció) vagy az egyetem által kiállított (megfelelően lepecsételt és aláírt) igazolás az angol nyelvtudásról).
  3. Az útlevél életrajzi adatlapjának fénymásolata.