Újra lehet jelentkezni francia nyelvű MBA-képzésünkre!
június 13, 2019
Kitüntetések a Pedagógus Napon
június 24, 2019

Karunk az EFMD rendkívüli közösségében

Az EFMD olyan üzleti iskolák és társaságok globális hálózata, melyek nemzetközi szinten elkötelezettek a menedzsment-oktatás és -fejlesztés kiválóságának erősítésében.

A szervezet legnagyobb eseménye az évente megrendezett Annual Conference, amelyet idén Portugáliában, a NOVA School of Business and Economics szervezésében, 2019. június 5–7. között rendeztek meg. Több mint 550 fő, többségében a tagsággal rendelkező business school-ok dékánjai, program koordinátorai vettek részt a bizalom téma köré felépített eseményen.

A BME képviseletében Koltai Tamás dékán, Nemeslaki András MBA szakfelelős és Girst Noémi, a Nemzetközi Hallgatói Iroda vezetője vett részt az eseményen. Az idei Annual Conference az első nyilvános esemény, amelyen a BME-t, mint teljes jogú tagot mutatták be az EFMD közösségének.

Nemeslaki András, Girst Noémi és Koltai Tamás dékán a GTK képviseletében

A BME GTK a negyedik magyar üzleti iskola – a Budapesti Corvinus Egyetem, a CEU, a Pécsi Tudományegyetem -, amely csatlakozott az EFMD nemzetközi családjához.