Fontos változás 2018-ban a BME Nyelvvizsgaközpontban!
január 23, 2018
Indul a tárgyfelvétel – Ne hagyd veszni ingyenes nyelvi egységeidet!
január 25, 2018

Sikeres volt az Educatio 2018 kiállítás

Lezajlott az ország legnagyobb oktatási szakmai kiállítása, amelyen a hazai felsőoktatási intézmények között a Műegyetem és azon belül a Kar is képviseltette magát saját standdal és több előadással.

A Műegyetem második alkalommal jelent meg egységes és modern standjával a rendezvényen. Önálló kiállító pulttal vett részt az eseményen a BME Idegen Nyelvi Központ is.

A Műegyetem képviseletében több prezentációban az intézmény nyújtotta képzési lehetőségek kerültek a fókuszba. Kiszely Zoltán, egyetemi docens, a BME Nyelvvizsgaközpont + Nyelviskola vezetője a „BME nyelvvizsgák, az újdonságok fogadtatása” címmel tartott előadást.

A nyelvtanulás fontosságát hangsúlyozta, illetve a tolmács- és fordítóképzést népszerűsítette Fischer Márta, BME Idegen Nyelvi Központ igazgatója.

Lógó Emma, a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar oktatási dékánhelyettese a megújuló BME GTK képzéseket mutatta be a 21. századi kihívások tükrében.

(Forrás: BME honlap)