A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar november 17-én tartotta meg az éves TDK konferenciáját, melyen kihirdették az ez évi díjazottakat.
I. díj: Bergmann Júlia, Szekrényes Dóra Laura
II. díj: Szenkovits Bence
II. díj: Pál József
III. díj: Obermayer Rita
A Műszaki Pedagógia Tanszék különdíja: Jánvári Tibor
I. díj: Toke Péter
II. díj: Lendvai Péter
III. díj: Laukó Zsófia
Dicséret: Mesterházy Veronika Mária
A Dandelion Kft. Különdíja: Toke Péter, Lendvai Péter
A Környezetgazdaságtan Tanszék Különdíja: Laukó Zsófia
A Környezetgazdaságtan Tanszék könyvjutalma: Mesterházy Veronika, Selmeczi-Kovács Nikolett, Kocsis Eszter, Brezina Barbara – Brezina Fruzsina – Szakály Gréta
I. díj: Korbuly Kamilla
I. díj: Fáró Jenő
II. díj: Pénzes Borbála Zsuzsanna
II. díj: Pap Tímea
III. díj: Móczó Dóra
I. díj: Pozsonyi Tamás
I. díj: Érsek Ádám
II. díj: Pocskai Hajna
III. díj: Kiss Anett
Dicséret: Melis Kinga
Menedzsment és Vállalatgazdaságtan Tanszék különdíja: Nagy Benjámin
BME Management Szakkollégium különdíja: Pozsonyi Tamás
I. díj: Balogh Dóra
I. díj: Molnár Bence
II. díj: Hudák Bettina
II. díj: Peredy Zita Beáta
III. díj: Pleibeisz Alex
Menedzsment és Vállalatgazdaságtan Tanszék különdíja: Molnár Bence
BME Management Szakkollégium különdíja: Peredy Zita Beáta
Idegen Nyelvi Központ különdíja: Mátrai Barbara
I. díj: Bicsák Tamás
II. díj: Szigeti Ferenc
Szociológia és Kommunikáció Tanszék Farkas János különdíja: Nagy Dániel
Filozófia és Tudománytörténet Tanszék különdíja: Szigeti Ferenc
I. díj: Czibor Lili Réka
II. díj: Horváth Imola
II. díj: Madarász Fanni – Schmidt Beáta
III. díj: Horváth Csenge
III. díj: Szederkényi Bence
Ergonómia és Pszichológia Tanszék különdíjai:
Tatay Blanka – Szalai Orsolya
Lógó Péter László – Nagy-Czirok László – Zinaeddin Nóra
Hadadi Ágnes
I. díj: Paulusz Anna – Kovács Alexandra
II. díj: Fergencs Tamás
II. díj: Teodor Petra – Biró Noémi – Szűcs Laura – Steiner Hanna
III. díj: Fellegi Emese
Dicséret: Pleibeisz Alex
Ergonómia és Pszichológia Tanszék különdíjai:
Keszei Kitti – Kendli Diána
Török Nikolett
I. díj: Varnyu Iván
I. díj: Rácz László
II. díj: Fodor Renáta
III. díj: Mezey Mercedes és Porobic Zita
I. díj: Toke Péter – Beskorovaynyy Luka
II. díj: Szaniszló Vivien
III. díj: Dani Florentina Lilla
Üzleti Jog Tanszék különdíjai: Vas Virág
Morgan Stanley különdíja: Lendvai Péter – Leginnovatívabb dolgozat
Morgan Stanley különdíja: Peredy Zita Beáta – Előadói díj
Morgan Stanley különdíja: Tőke Péter, Beskorovaynyy Luka – Dolgozat díj
Heller Farkas Alapítvány közgazdaságtudományi különdíja: Korbuly Kamilla (KÖZGAZDASÁGTAN, PÉNZÜGY, SZÁMVITELSZEKCIÓ)
Heller Farkas Alapítvány társadalomtudományi különdíja: Bicsák Tamás (SZOCIOLÓGIA, KOMMUNIKÁCIÓ, FILOZÓFIASZEKCIÓ)
Heller Farkas Alapítvány menedzsmenttudományi különdíja: Czibor Lili Réka (Termékélmény és pszichológia szekció)
Heller Farkas Alapítvány In Memoriam különdíja: Vajda Blandina (AlkalmazottPedagógia)
Dékáni Különdíj:
Tőke Péter (Környezetmenedzsment szekció)
Szenkovits Bence (Alkalmazott pedagógia szekció)
Pro Progressio Alapítvány Díja: Bergmann Júlia – Szekrényes Dóra Laura (Alkalmazott pedagógia szekció)
Rektori Különdíj: Pozsonyi Tamás (A menedzsment gyakorlati kérdései szekció)
Pro Progressio Alapítvány Oktatói Különdíja: Dr. Lógó Emma
TDK Emlékplakett: Dr. Vidékiné Reményi Judit
A 2017-es konferencia összefoglalói: Letöltés
A 2017-es konferencia programfüzete: Letöltés
A 2017-es konferencia eredményei: Letöltés