Erasmus Tanulmányi Ösztöndíj – PÓTPÁLYÁZAT 2023
július 17, 2023
Nagy szeretettel köszöntjük leendő hallgatóinkat!
július 27, 2023

Eredményesen zárult a HSUP ösztöndíjprogram

A 2022/2023-as tanévben a BME már harmadik alkalommal vett részt a Hungarian Startup University Program (HSUP) ösztöndíjban. Az első félév elméleti képzését követően a hat legjobb projektötlethez csapatok szerveződtek és elkezdhették az elképzelés tényleges megvalósítását is. Ezt a HSUP hallgatónként havi 150 000 Ft ösztöndíjjal is támogatta, valamint a program keretében folyamatos szakmai támogatást is kaptak mentoraiktól a hallgatók.

A tanév végével a hat csapat progress riportokban és videókban számolt be vállalkozási ötletüknek a féléves haladásáról, valamint a „SafeSpeeding” és „Relectro-Tech” projektek a HSUP által szervezett DemoDay-en is bemutatkozási lehetőséget kaptak.

Ösztöndíjas hallgatóinknak gratulálunk az ösztöndíjprogram sikeres teljesítéséhez, és további sok sikert kívánunk vállalkozásaik beindításához!