BME GTK Sport- és Egészségnap
április 25, 2016
GTK-s sikerek az ELTE – Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Sport Kupáján
április 26, 2016

Keresd a félév utolsó GT Times Magazinját!

Megjelent a félév utolsó GT Times Magazinja. Májusi számunkban közel 40 oldalon át több mint 20 témát járnak körül újságíróink – kezdve a start-upoktól a közösségi médián át egészen a Dunai Regattáig. Exkluzív interjút olvashattok a GTK-HK elnökével, Szabó Gáborral, bemutatjuk az Idegen nyelvi Központ Koktélpartiját, illetve egy magyar bakancslistát. is. Mivel hamarosan itt a vizsgaidőszak, adunk 10+1 tippet, amelyekkel megkönnyítheted a felkészülést, hogy garantáltan jó jegyet szerezz. Az előző szám sikerére visszatekintve újabb kétoldalnyi sudoku játékot adunk!

A lap megtalálható az E és Q épületekben, a WJK-ban, és online megtekinthető az Issue oldalunkon.

Jó szórakozást és kellemes időtöltést! Találkozzunk szeptemberben!