Quantum Leadership könyvbemutató
november 5, 2019
BME a “Legsportosabb Egyetem”!
november 22, 2019

MNB Kiválósági ösztöndíj 2019/20

Az MNB Társadalmi Felelősségvállalási Stratégiájának keretében aktív szerep vállalását tűzte ki célul a közgazdasági értékteremtésben, melynek fontos része a közgazdasági, pénzügyi szakemberképzés támogatása. Ennek gyakorlati megvalósítása az “MNB kiválósági ösztöndíj”, melynek keretében a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatói is támogatásban részesülhetnek a 2019/20-es tanévben. Az ösztöndíj a hallgatók múltbeli teljesítményére épül és a tanulmányi eredményeken kívül figyelembe veszi a tudományos/kutatási tevékenységet és a közéleti szerepvállalást is. A  2019/20-as tanévben 42 fő alapképzésben és 1 fő mesterképzésben résztvevő hallgató részesül MNB Kiválósági Ösztöndíjban.

Gratulálunk a díjazottaknak!