Felhívás az MNB által meghirdetett Zöld Pénzügyi Tudományos Díjakhoz és Zöld pénzügyi tudományos kutatási kezdeményezéshez
május 19, 2023
ÚNKP Konferencia – 2023. június 7.
május 24, 2023

Top Female Founders | Nyári egyetem csak lányoknak!

Lány hallgatóink figyelem!

Szeretsz innovatív ötleteken agyalni? Érdekelnek az egészségügyi témák, kihívások?

A Top Female Founders Nyári egyeteme azoknak a mérnöki, orvosi, üzleti vagy élettudományi háttérrel rendelkező nőknek szól, akik szeretnék magasabb szintre emelni készségeiket, hogy kimagasló eredményeket érjenek el az egészségügyben.

Az online tanulás mellett Bécsben, egy helyszíni képzéssel ötvözve egyedülálló lehetőséget kínál a Nyári egyetem arra, hogy tanulni tudjunk sikeres női alapítóktól, és kezelni tudjuk a női vállalkozók előtt álló egyedi akadályokat.

Jelentkezés 2023. június 1-ig, ezen az oldalon: https://eithealth.eu/programmes/top-female-founders/

A kiválasztás követően 84 diák kerül felvételre. Nincs képzési díj, emellett a felvett diákok utazási és szállásköltség támogatást is kapnak, 500 euróig.