Megyeri Mária

Műszaki menedzser mesterszakos hallgató

Megyeri Mária 2019 februárjától kezdve végzi tanulmányait műszaki menedzser mesterszakon. A hallgatónak a kiváló tanulmányi eredményein felül szakmai teljesítménye is figyelemre méltó. Az MNB által szervezett „Bank to the Future” design sprint mobilalkalmazás fejlesztő verseny győztes csapatának tagja, az Élet és Tudomány lapban megjelent szoftverergonómiáról szóló cikk társszerzője, valamint a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián I. helyezést ért el. A műszaki képzési terület nyertese 2019 májusától a Graphisoft SE „UX designer” gyakornoka, valamint a közösségi élet aktív résztvevője is. Az Egyetem Gépészmérnöki Karának a Kari Rendezvény Bizottság és a Grafikus Kör tagjaként számos rendezvény előkészületeiben, szervezésében vett részt. A Gépész Sport Szakosztály öntevékeny kör tagjaként ezen kívül zumba edzéseket is tartott a Kármán Tódor Kollégiumban, illetve segítette különböző sportesemények lebonyolítását. Sokrétű tevékenységével Megyeri Mária a műszaki képzési terület legmagasabb pontszámot elért mesterszakos hallgatója lett a Kar Kiváló Hallgatója pályázaton.