Global Water Partnership CEE Nemzetközi Nyári Egyetem 2022 – A vízszennyezés kezelése a vízgazdálkodáson keresztül
május 5, 2022
Megnyitja kapuit a BME!
május 17, 2022

Eleven Tavasz – A Szociológia és Kommunikáció Tanszék programjai

A Szociológia és Kommunikáció Tanszék Esettanulmányok szabadon választható kurzusának keretében a hallgatóknak egy „éles” projektet kell megvalósítaniuk: a BME-t és annak 240. évfordulójához kapcsolódó programot kell szervezniük a Bartók Béla Boulevard által rendezett Eleven Tavasz fesztiválon.

Az Egyetemhez kötődő két esemény:

2022. május 20. (péntek) 15:00-20:00

Eleven Egyetem: Műegyetemi Piknik

Versenyzőként vehetnek részt az érdeklődők a Piknik Menü versenyen, ahová BME-s hallgatók és dolgozók nevezését várják kreatív menüsorral, amelynek tartalmaznia kell egy italt, egy szendvicset és egy desszertet is. A legkreatívabb ötleteket, és a legfinomabb menüsort díjakkal jutalmazzák.

2022. május 20. (péntek) 15:00-20:00

Eleven Egyetem: Kvíz a szomszédban

Sok-sok játékos és izgalmas kvíz feladat a Bartók Béla úton és az Egyetem területén, melyek megoldáshoz kreativitásra, ügyességre, egy kevés tudásra, és megannyi jókedvre van szükség. Az értékes nyereményekért folyó játékban a résztvevők jobban megismerhetik a Bartókot és az Egyetemet, ráadásul az egyes korcsoportok számára több feladatsort is kidolgoznak.

A teljes programfüzet az alábbi linken érhető el: