Most – ebben a félévben – utoljára 240 óra a szakmai gyakorlat időtartama!
január 29, 2020
TÁJÉKOZTATÓ
február 4, 2020

BME GTK a GARP első magyar akadémiai partnere!

Nagy örömmel számolunk be arról, hogy a BME GTK a Global Association of Risk Professionals (GARP) hivatalos akadémiai partnere lett, elsőként az országban!
A GARP a kockázatkezeléssel foglalkozó szakemberek egyetlen globálisan elfogadott szervezete a világon, az általa kiadott Financial Risk Manager (FRM) oklevél pedig a kockázatkezelési szakma talán legelismertebb nemzetközi oklevele. A megállapodás a BME GTK angol nyelvű pénzügy mesterszakjára (Master in Finance) vonatkozik. A szak kurzusai több mint 70%-ban fedik le az FRM két vizsgaszintjének tananyagát, melyhez a GARP jelentős szakmai segítséget is nyújt. A BME GTK ezzel olyan egyetemek társaságába került be, mint például a NYU Stern School of Business, a Rutgers University vagy a Cass Business School.
A Master in Finance program részletes ismertetője itt érhető el.