A tanulmányi ügyek másik oldala – Interjú Makó Eszterrel, a Hallgatói Képviselet Oktatási Bizottságának korábbi vezetőjével
február 17, 2020
Bank to the future versenykiírás
február 20, 2020

BME GTK UP+GRADE programsorozat

Elindult a GTK UP+Grade programsorozat, ahol a GTK oktatói és mesterszakos pszichológus hallgatói segítenek leendő egyetemistáknak, hogy sikerrel vegyék az érettségi és felvételi kihívásait. Nemcsak az időbeosztásról és a tudatos tervezésről szólnak az alkalmak, hanem olyan tippekről és trükkökről, amik által a diákok maguk mellé állíthatják a vizsgadrukkot vagy hatékonyabban oldhatják meg a nehéz helyzeteket. Minden hónapban olyan téma van előtérben, ami aktuális lehet a 11-12. évfolyamos középiskolások számára, be tudják építeni az elhangzottakat a mindennapok során. A lehetőség mindenki számára nyitott, aki középsikolás, és úgy érzi, szeretne felkészültebben szembenézni a következő hónapok eseményeivel – az egyes alkalmak regisztrációs felületei a Facebook eseményben elérhetők.