ERASMUS pótpályázat a 2022/2023-as tanévre
május 18, 2022
Az MNB-BME Könyvklub recenziókészítő pályázatának különdíjasai a Nagy Könyvünnepen
május 25, 2022

Brain Bar jövőfesztivál 2022

2022. szeptember 29-30. között a Magyar Zene Házában nyitja meg kapuit a Brain Bar jövőfesztivál. Idén 8. alkalommal hozza el a fővárosba korunk legmeghatározóbb gondolkodóit és legvitatottabb témáit.

A Brain Bar egy “intellektuális vidámpark”, azoknak szól, akik mindenre kíváncsiak és készek rá, hogy tudásukat a jövő alakítására használják. Az utóbbi évek fellépői között szerepel Jordan Peterson, kanadai sztár-pszichológus; Elon Musk édesanyja, a szupermodell és dietetikus Maye Musk; sőt, a világ első humanoid robotja, Sophia is. Az idei program olyan kihívásokat és kérdéseket állít fókuszba, amelyek a világ és önmagunk tudatos értelmezésében nyújtanak segítséget.

A rendezvény tanárok és diákok számára idén is ingyenes, ha kitöltik az alábbi kérdőívet:

www.brainbar.com/student-and-teacher

Kedvezményes Early Bird jegyek is elérhetőek azok számára, akik nem jogosultak a díjmentes részvételre.

További információ: https://brainbar.com/