Kiírásra kerültek a 2021/22-es tanév ÚNKP pályázatai
Recenziók Raymond Kurzweil könyveiből – az MNB-BME Könyvklub rendhagyó eseménye
május 14, 2021

Frissítés! Koronavírus tájékoztató

Új közlemény olvasható az Egyetem koronavírus-járvánnyal kapcsolatos tájékoztató felületén a 2021. március elején elrendelt fokozott járványügyi intézkedések visszavonásával, valamint egyes tanulmányi cselekmények személyes jelenlét melletti megszervezésével és megtartásával kapcsolatban.

Tisztelettel kérjük hallgatóinkat és kollégáinkat, hogy folyamatosan figyeljék az Egyetem rendszeresen frissülő koronavírus helyzettel kapcsolatos hírfolyamát, hogy naprakész információkkal rendelkezzenek a BME által kiadott, a koronavírus-fertőzéssel kapcsolatos közleményekről, és a kapcsolódó intézkedési tervről.

A legfrissebb információk itt érhetők el (frissítve: 2021. május 11.):

2/2021. (V. 10.) számú rektori-kancellári közös utasítás rektori-kancellári közös utasítás hatályon kívül helyezéséről

Tájékoztató egyes jelenléti tanulmányi cselekmények lebonyolításának rendjéről

13/2020. (XI. 16.) számú rektori-kancellári közös utasítás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem veszélyhelyzetben alkalmazandó járványügyi védelmi intézkedéseiről