TDK mindenkinek – hozd ki magadból a legtöbbet az egyetemi éveid alatt is!
szeptember 22, 2019
Kutatók éjszakája a GTK-n
szeptember 23, 2019

GTK DIPLOMAÁTADÓ ÜNNEPSÉG

2019. október 5.-én az Egyetem Központi épületének Aulájában sor kerül a GTK diplomaátadó ünnepségre.

10.00 órai kezdettel a hagyományos Közgazdász-gazdálkodási szak, hagyományos Műszaki menedzser, valamint a Műszaki menedzser, Alkalmazott közgazdaságtan, Gazdálkodási és menedzsment, Nemzetközi gazdálkodás, Pénzügy és számvitel, Kommunikáció és médiatudomány, Műszaki szakoktató (BA/BSc) alapszakok hallgatói vehetik át a diplomájukat,

Ezt követően,  14.00 órától a Műszaki menedzser, Pénzügy, Számvitel, Vezetés és szervezés, Regionális és környezeti gazdaságtan, Master of Business Administration (MBA), Marketing, Kommunikáció és médiatudomány, Pszichológia, Mérnöktanár, Közgazdásztanár mesterszakok hallgatói vehetik át a diplomájukat.

Az ünnepséget a GTK Dékáni Hivatal szervezi. Kérdéseikkel forduljanak a Dékáni Hivatalban dolgozó tanulmányi előadókhoz (lásd: https://www.gtk.bme.hu/hallgatoi-ugyintezes/).

Teendőkről és további információkról az alábbi linkeken lehet tájékozódni:

Hallgatói levél alapszakosok részére

Hallgatói levél mesterszakosok részére