A Lendület Program 2023. évi pályázati felhívása
MNB Kiválósági Ösztöndíjak átadása
január 11, 2023

Megjelent a HVG Diploma Rangsor 2023

Idén is megjelent a HVG Diploma kiadványa, amely hosszú évek óta az egyik legmeghatározóbb felvételi kiadvány.

A középiskolások számára minden lényeges információt tartalmazó magazinban a legfrissebb felvételi szabályokat is megismerhetik a diákok.

A GTK idén is minden szakjával jelen van a kiadványban. A bölcsész-, a gazdasági-, a műszaki-, a pedagógus-, illetve a társadalomtudományi szekciókban mindegyik képzésünket megismerhetik az olvasók.

Emellett pedig Dr. Koltai Tamás, dékán két interjúját is el tudják olvasni az érdeklődők, amelyekben a BME GTK-n található egyedülálló tanulási lehetőségekről, a képzések sokszínűségéről, a szakmai programokról, illetve az egyetemen kívüli tanulási lehetőségekről.

Dr. Koltai Tamás, dékán egyik interjúja a Diploma 2023 kiadványban