Felsőoktatás sportjáért kiemelkedő munkát végző egyetemi polgárokat díjaztak
április 26, 2024
Dr. Tetiana Kuklinova látogatása Karunkon
április 26, 2024

Nemzetközi Nyári Képzés 2024-ben Kínában a sanghaji Fudan Egyetemen, GTK alapszakos hallgatóknak ösztöndíjlehetőséggel

2024. április 26, péntek

Jelentkezz a kínai Sanghajban található Fudan Egyetem Nemzetközi Nyári Képzésére.

A 4 hetes angol nyelvű program lehetőséget nyújt a különböző szakokon tanuló nemzetközi diákoknak, hogy együtt tanuljanak a Fudan hallgatóival. A tanórán kívüli foglalkozások valamint a közösségi programok mellett kínai nyelv, kungfu és néptánc kurzusokat biztosítanak.

Időpont: 2024. július 8. – augusztus 2.

Fő tudományterületek: Jog, Üzlet és Gazdaság, Társadalom és Politika

Ösztöndíjlehetőséget biztosítanak a BME két alapszakos hallgatója számára. Az ösztöndíj az alábbi kedvezményeket nyújtja:

• tandíjmentesség
  • online jelentkezési díj alóli mentesség
  • Sanghaj-Budapest oda-vissza repülőjegy turistaosztályon (Vagy 10.000 CNY-nak megfelelő összeg átutalása elektronikusan a Sanghajba történő megérkezést követően.)
  • Ingyenes szállás kétágyas szállodai szobában (kizárólag a program időtartamára)

Egyéb költségek mint vízum, biztosítás, étkezés, önköltséges programok, személyes kiadások a hallgatót terhelik.

Jelentkezés: e-mailben a BME Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóságán: internationalrelations@bme.hu

Határidő: 2024. május 15.

További információ: FISS Poster 2024.pdf (bme.hu)