SEFI Annual Conference 2019, Call for Papers
március 9, 2019
Pályázati felhívás a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Karának 2019. évi Kutatási Díjára
április 11, 2019

Több mint háromszázan vehettek át diplomát a hétvégén

Április 6-án tartotta idei első diplomaátadó ünnepségét a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar, ez alkalommal is a Műegyetem patinás központi épületében.

Az alapképzések követelményeit 215 hallgatónk teljesítette maradéktalanul, műszaki menedzser, műszaki szakoktató, alkalmazott közgazdaságtan, gazdálkodási és menedzsment, nemzetközi gazdálkodás, kommunikáció és médiatudomány, valamint pénzügy és számvitel alapszakokon.

Karunk mesterképzésein összesen 116 hallgató ért tanulmányai végére műszaki menedzser, kommunikáció és médiatudomány, pszichológia, közgazdasági elemző, regionális és környezeti gazdaságtan, pénzügy, vezetés és szervezés szakokon, levelező munkarendű képzéseinken pedig MBA, marketing, számvitel, mérnöktanár és közgazdásztanár szakokon.

Minden végzett hallgatónknak gratulálunk egyetemi teljesítményéhez és sikeres karriert kívánunk!