CEEEGov Days Budapest 2019
május 10, 2019
Tömött sorokban az intenzív kurzuson
május 25, 2019

Több mint közgazdaságtan – komplex kihívások, komplex válaszok

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és a Magyar Nemzeti Bank együttműködésének keretében az egyetem érdeklődő hallgatóit örömmel hívjuk meg 2019. május 28-án 14:30-kor a Q épület B402-es előadótermébe a Több mint közgazdaságtan – komplex kihívások, komplex válaszok. A BME és az MNB együttműködése
című előadásra.

Előadó:
VIRÁG BARNABÁS
az MNB Monetáris politikáért és közgazdasági elemzésekért felelős ügyvezető igazgatója.

Az előadás során ismertetésre kerül annak a pályázatnak a témája és keretrendszere, amelyet május folyamán hirdetünk meg a jövő pénze, a zöld pénzügyek, illetve a mesterséges intelligencia és a pénzügyek témakörben. A pályázat minden műegyetemi hallgató számára elérhető lesz, öt kiválósági ösztöndíj meghirdetésévél 1.000.000Ft és 600.000Ft közötti díjazásokkal.

Az előadással és a pályázattal kapcsolatosan örömmel áll rendelkezésükre Dr. Nemeslaki András a Pénzügyek Tanszék vezetője (nemeslaki@finance.bme.hu).