Miért a BME GTK?
MNB Kiválósági ösztöndíj a 2022/2023-as tanévre – MEGHOSSZABBÍTOTT JELENTKEZÉS
október 12, 2022

„A jövő vezetői program” – Pályázási lehetőség hallgatóknak

A Magyarországi Üzleti Tanács a Fenntartható Fejlődésért (BCSDH) felsőoktatásban résztvevő diákokat keres, akik közül egy sikeres pályázó ingyenes lehetőséget nyer „A jövő vezetői” tehetségprogramra.

A pályázók:

• Megismerhetik a leendő munkahelyeik kulisszatitkait.
  • Beszélgethetnek vezetőkkel.
  • Kipróbálhatják magukat olyan fiatal vállalati szakemberek között, akik már ismerik az üzleti világot.
  • Szert tehetnek vezetői, szakmai tapasztalatra és értékes kapcsolati hálóra.
  • Megismerhetik a fenntartható fejlődés és üzleti világ kapcsolódását.

A 570.000 Ft értékű képzés során a nemzetközi trendek mellett a fenntarthatóságot stratégiai szinten képviselő hazai- és nemzetközi vállalatok sikeres gyakorlatait és megoldásait, valamint azok vezetőit és szakembereit ismerhetik meg.

Jelentkezési határidő: 2022. október 31.

Mit nyújt az ösztöndíj?

Díjmentes részvételi lehetőséget „A jövő vezetői” tehetségprogramban, ami 2023. januárjában indul elsősorban budapesti helyszínekkel. Havonta egy teljes szakmai nap 8 alkalommal: szakmai előadások, esettanulmányok, vezérigazgatói interjúk, vállalati gyakorlatok bemutatása, gyárlátogatások és csoportfeladat – mind a fenntartható üzleti működéshez kapcsolódóan.

Ki pályázhat?

• Egyetemi vagy főiskolai képzésben résztvevő hallgató (a hallgatói jogviszony legalább 2023. június 30-ig tart, nappali tagozat preferált),
  • de nem múlt még el 30 éves.
  • Középfokú angol nyelvismeret szükséges, mert a program nyelve magyar és angol, tolmácsolás nélkül.
  • Fontos: egy pályázó egy pályaművet nyújthat be.

Hogyan lehet pályázni?

• A pályázáshoz egy maximum három oldalas javaslatot várnak arról, hogy „miként tennéd fenntarthatóbbá az egyetemed”.
  • Emellett egy motivációs levelet és egy önéletrajzot is várnak a jelentkezéshez.

További információ a pályázatról és a jelentkezésről: https://bcsdh.hu/programok/osztondij/