NiCE: Partvonalról a figyelem középpontjába – Városközpontok a fenntartható életmód szolgálatában
július 10, 2023
Erasmus Tanulmányi Ösztöndíj – PÓTPÁLYÁZAT 2023
július 17, 2023

BME GTK Gólyatábor 2023

Kedves (leendő) Hallgatók!

Karunkon nagy hagyománynak számít a minden év augusztus végén megrendezésre kerülő BME GTK Gólyatábor.

A négy napos esemény célja a frissen felvett elsőéves hallgatók beintegrálása a híres GTK-s közösségbe, valamint az egyetem megkezdéséhez szükséges megfelelő támogatás nyújtása; a napközbeni informatív és csapatépítő programok megalapozzák az egyetemi évekhez szükséges ismereteket, az esti vetélkedők során pedig igazán összekovácsolódik a közösség.

• A Gólyatábor helyszíne: 3400, Mezőkövesd
  • A Gólyatábor időpontja: 2023. augusztus 18-21. (péntek – hétfő)

A jegyértékesítés 2023. július 27-én fog elindulni, további részletekért és hasznos információkért pedig érdemes nyomon követni az alábbi linken található Facebook eseményt:

Bármilyen felmerülő kérdéssel a BME GTK Hallgatói Képviseletének tagjait kereshetitek.