Nagy szeretettel köszöntjük leendő hallgatóinkat!
július 27, 2023
Call for Abstracts: 2. Danube Cup nemzetközi vállalkozási konferencia – 2023-ban a Belgrádi Egyetemen
augusztus 16, 2023

EELISA Entrepreneurship School

Szeretnéd fejleszteni a képességeidet? Csatlakozz az első EELISA vállalkozói egyetemhez!

Dátum: 2023. október 16-20.

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 15.

A FAU meghírdette az EELISA-partner egyetemek számára az első EELISA vállalkozói egyetemet, amely 2023. október 16. és 20. között kerül megrendezésre a németországi Waischenfeld kutatási kampuszon. Az EELISA Entrepreneurship School egy egyhetes program az EELISA minden szakterületről érkező hallgatói és munkatársai számára, akik jelentkezhetnek akár ötletgazdaként első üzleti ötletükkel, vagy akár társalkotóként, akik a program során egy másik résztvevő üzleti ötletéhez csatlakoznak. A résztvevők megismerhetik, hogy hogyan lehet egy első üzleti ötletet életképes üzleti modellé fejleszteni és elsajátítják a saját startup vállalkozás megalapításához szükséges vállalkozói eszköztárat.

A kizárólag az EELISA partnerek számára kialakított programban a szállás- és tartózkodási költségeket az EELISA fedezi. Az utazási költségeket vagy az adott EELISA-intézménynek, vagy a résztvevőknek maguknak kell fedezniük.

További részletek az alábbi linken érhetőek el: https://www.eelisa.fau.de/innovators_entrepreneurs/ees/#collapse_2