SEFI 2019 Konferencia a BME-n
október 21, 2019
We opened the application for the spring semester starting in February 2020.
október 28, 2019

Egyetemi felzárkóztató matematika kurzus a Neptunon

Szeretnénk felhívni a GTK hallgatók figyelmét egy páratlan lehetőségre, mely a Neptunon található.

A Nexius Learning által létrehozott egyetemi felzárkóztató matematika kurzusok minden hallgató számára könnyen elérhetők.

Ezek az online oktatási segédletek azzal a szándékkal készültek, hogy a hallgatók számára a mai követelményeknek megfelelő, érthető, példákkal illusztrált, ábrákkal és animációkkal tarkított leckékből álló tananyagot, a lineáris algebrát az alkalmazások által felvett kérdéseken át a matematika belső logikája által motivált, logikusan egymásra épülő fogalmak, összefüggések és algoritmusok szervesen egymásra épülő rendszereként mutassa be és ezzel növelje az alaposabb megértést, jobb megjegyezhetőséget és a hatékonyabb felhasználhatóság esélyeit.

Az itt található rengeteg minta- és gyakorlófeladat mindegyike interaktív, lépésenként is legörgethető, elősegítve ezzel a hallgatók önálló tanulását is.

A kurzusokat a Neptunban az „Információ” fül lenyitásával majd a „Neptun elektronikus tananyagok” menüpontra kattintva érhetők el.

Jó felkészülést kívánunk mindenkinek!