Európán innen és túl – ösztöndíjlehetőségek a 2022/2023-as tanévre
Büfé hétvégi nyitvatartása
január 18, 2022

Entrepreneurship/Startup Education for Students – Danube Cup konferencia

A Danube Cup egy nemzetközi, Duna-menti egyetemi hallgatóknak szóló startup verseny. A projekt a Budapesti Corvinus Egyetem és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem kezdeményezésével valósul meg. Jelenleg 4 ország 7 egyeteme tagja a nemzetközi networknek. A verseny célja, hogy segítse a Duna-menti régió legígéretesebb egyetemi startup projektjeinek nemzetközi növekedését.

Az évek óta sikerrel zajló nemzetközi Danube Cup startup versenysorozat kísérő eseményeként idén először szervezzük meg a Danube Cup tudományos konferenciát, ahol a téma: Entrepreneurship/Startup Education for Students.

A konferencia szervezőbizottságában elismert nemzetközi professzorok vállaltak szerepet.

Amennyiben felkeltettük a kollégák vagy PhD hallgatók érdeklődését, az alábbi feltételek szerint tudnak jelentkezni egy abstracttal 2022. január 31-ig.

További információ:

Szeretettel várják az érdeklődőket!