Idén 51 GTK-s hallgató részesült MNB Kiválósági Ösztöndíjban
március 13, 2023
Bringás reggeli a Műegyetemen!
március 21, 2023

Hamarosan ismét megrendezésre kerül az 53. Műegyetemi Állásbörze!

2023. márciusában ismét megrendezésre kerül a Műegyetemi Állásbörze!

A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között.

Több ezer hazai és külföldi álláslehetőséggel és szakmai gyakorlati hellyel várunk minden felsőfokú tanulmányait folytató hallgatót, frissdiplomást és felsőfokú végzettséggel rendelkező tapasztalt munkavállaltót 2023. március 21 és 22 között. Idén már nem csak a K épületben, hanem a Q épületben is találkozhatsz kiállítókkal.

A tévhitekkel ellentétben nem csak mérnöki, hanem többek közt gazdasági, pénzügyi, informatikai és természettudományi állások közül is válogathatsz.

Használd ki a lehetőséget, hogy kötetlenül beszélgethetsz a vállalatok képviselőivel, megismerheted a cégeket, és az is elképzelhető, hogy itt találod meg álmaid munkáját!

A részvételhez regisztrálj és töltsd fel az önéletrajzod ezen a linken.