június 15, 2016
Hajóavatás a Q épületben
június 18, 2016

Karunk bajnokai

Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) tanévenként meghirdeti a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságokat (MEFOB), melyeknek célja, hogy eldöntsék a bajnoki címeket, a hallgatók körében népszerűsítsék a meghirdetett sportágakat, illetve elősegítsék a sportolóknak a Nemzetközi Egyetemi Sportszövetség és az Európai Egyetemi Sportszövetség versenyekre (Universiade, egyetemi világbajnokságok és Európa-bajnokságok) történő kiválasztását. 2016-ban 18 műegyetemi hallgató nyert – különböző sportágakban – bajnoki címet – a GTK színeiben Pénzes Borbála(vívás) győzelmének örülhettünk. Egyetemünk ugyancsak évente határoz a Jó tanuló – jó sportoló cím odaítéléséről is – az idén 29-en részesültek ebben az elismerésben. A GTK-s hallgatók közül Kalocsai Vera (curling) és Farkas Dárius Ádám (atlétika) vált jogosulttá a megtisztelő cím viselésére.

Gratulálunk a bajnokoknak!

Képünkön: Kincses Gábor és Hellner Szelina társaságában a MEFOB-bajnok Pénzes Borbála és Farkas Dárius Ádám, a Jó tanuló, jó sportoló díj egyik idei nyertese