Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatási Ösztöndíjának elnyerése 2024-ben
február 14, 2024
Kínai újév a GTK-n!
február 21, 2024

MNB Kiválósági Ösztöndíj Pályázati felhívás a 2023/24-es tanév tavaszi félévére

2024. február 19, hétfő

Az MNB Társadalmi Felelősségvállalási Stratégiája alapján aktív szerepet vállal a közgazdasági értékteremtésben, aminek keretében „MNB kiválósági ösztöndíj” elnevezéssel ösztöndíj programot támogat. A program keretében a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemmel kötött támogatási szerződés alapján az alábbiakban meghatározott feltételekkel lehet pályázatokat benyújtani a 2023/24-es tanév tavaszi félévére vonatkozó kiválósági ösztöndíj elnyerésére:

1. A teljes tanév támogatni kívánt hallgatók száma: 50 fő alapképzésben és 7 fő mesterképzésben tanulmányokat folytató hallgató, a tavaszi fordulóban az ezekből a II. félévre megüresedő helyekre van lehetőség pályázni. Az alap- és mesterképzésben részt vevő hallgatók pályázatai elkülönítve kerülnek értékelésre.
  2. Az ösztöndíj mértéke: 50.000Ft/hó/hallgató öt hónapnak megfelelő időtartamra.

További részletek: https://www.gtk.bme.hu/palyazatok-osztondijak/