Sikeres volt a 25. EurOMA Konferencia
június 28, 2018
Kezdetét vette a BME Ifiegyetem
július 18, 2018

Rangos nemzetközi menedzsment konferencia helyszíne volt a Műegyetem

Magyarország immáron másodszor – 2005-ben az ELTE, 2018-ban pedig a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara – szervezhette meg a termelési és szolgáltatási folyamatok kutatóinak legrangosabb európai szakmai rendezvényét. A 25. EurOMA konferencia szakmai lebonyolítását a BME a győri Széchenyi István Egyetemmel és a Magyar Tudományos Akadémia Számítástechnikai és Automatizálási Kutatóintézetével (MTA SZTAKI) együtt végezte. Az angol nyelvű jubileumi találkozóra 45 országból 562-en regisztráltak, a 437 előadásból 47-et magyar oktatók és kutatók tartottak. A Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar részéről 14 oktató vállalt előadást a konferencián, köztük a Menedzsment és Vállalkozásgazdaságtan Tanszék, a Műszaki Pedagógia Tanszék, az Ergonómia és Pszichológia Tanszék, a Környezetgazdaságtan Tanszék, a Pénzügyek Tanszék valamint a Szociológia és Kommunikáció Tanszék munkatársai. Tovább a teljes cikkre a BME honlapján.