MNB Kiválósági Ösztöndíj Kiegészítő pályázati felhívás a 2019/20-as tanév tavaszi félévére
december 20, 2019
20. EDUCATIO KIÁLLÍTÁS: KÍGYÓZÓ SOROK A MŰEGYETEM STANDJÁNÁL
január 16, 2020

Végzett hallgatóink jószolgálati akciója

Karunk MBA-képzésének végzett hallgatói 2013 óta minden karácsony alkalmával bőkezű élelmiszercsomagokat állítanak össze és nehéz sorsú, csonka családoknak juttatják el.
Az alapító 2012-14-es évfolyam hallgatói a kezdetek óta egy dunántúli anyaotthon és egy békés megyei védett ház lakóit támogatják közvetlenül a színvonalas ajándékcsomagokkal, melyek tartós élelmiszerek mellett tisztító- és tisztálkodószereket, gyümölcsöt, iskolaszereket és olyan (számukra nehezen elérhető) finomságokat is tartalmaznak, mint a mogyorókrém vagy a szalámi.
Az összeállított csomagokat végül személyesen viszik el a családoknak, így az egyetemen gyűjtött és csomagolt ajándék garantáltan célba ér.
Ez alkalommal 935 kg volt a szállítmány teljes súlya, mely a két ünnep közötti napokban indult útnak a Q épületből.
A szervezők tájékoztatása szerint az akció 7 éve alatt több száz végzett MBA legalább 8 tonnányi élelmiszerrel segítette száznál is több család téli hónapjait.