A hatalom árnyékában
Dr. Zacher Gábor a Roller Clubban
május 9, 2016

Május 7-én – Dunai Regatta a BME színeiben

Május 7-én, most szombaton, 13 órakor startol a Dunai Regatta – ugye te is ott leszel, hogy a BME csapatát támogasd?

Nem csak a BME sárkányhajó csapatának szurkolva bizonyíthatjuk be ismét, hogy a Műszaki Egyetemnek van a legkiválóbb, és legjobb hangulatot teremtő szurkolótábora, de még a Strandröplabda csapatunknak is üvölthetünk egy jó pár „Hajrá BME”-t a rakparton. Ha ez nem lenne elég, a hangulatot a Budapest Wolves Cheerleaderei fogják fokozni bemutatójukkal – természetesen ők is a BME-nek szurkolnak. A sárkányhajózás, strandröplabdázás és TRX-ezés mellett, mert bizony arra is lesz lehetőség a helyszínen (AZ ELTE BEAC sátránál), természetesen kicsit lazulósabb sportprogramok is lesznek, mint például a beerpong kupa, a lan party, a streetball, a paintball, a teqball, de akár egy mászófalon is kipróbálhatják magukat a vállalkozó szelleműek. Este pedig kis ráadásképpen olyan helyszíni koncerteken tombolhatjátok ki maradék energiáitokat mint a Sound of the University verseny győztes zenekarának performansza, a Magashegy Underground, Kelemen Kabátban, Andro vagy egy kis igazán hangulatrobbantó Drop the Cheese. Előtte viszont erőgyűjtésként a helyszínen egész nap babzsákfotelekben pihenhettek rá az esti programokra, és  food truckokból szerezhettek még egy kis plusz energiát.

DR_Sárkány matrica_BME

A csapatok és a cheereleaderek már nagyban melegítenek, pörögjetek rá ti is a programokra és a jelentkezésekre, hogy le ne maradjatok! Hajrá BME!