Ahol élmény a felhasználói élmény
december 2, 2015
Göncz Árpáddal a Föld körül
december 2, 2015

Megjelent a GT Times novemberi száma!

A novemberi GT Times Magazinban is olyan cikkeket válogattunk össze, amelyek segítik az egyetemen belüli és kívüli élet összehangolását; vagy csupán szórakoztatnak.

A magazin olvasása mellé érdemes beizzítani az okostelefonokat is, hiszen elmondjuk, melyik az a 10 leghasznosabb mobilapplikáció, amit érdemes letölteni minden egyetemistának. Ha szoktál néha szomorú vagy fáradt lenni, mi adunk pár tippet, amitől azonnal jobb kedvre derülsz! És ne csak a kedved, hanem az egészséged is legyen jó: összegyűjtöttük, melyek azok az ételek, amiket ősszel könnyen és olcsón be tudsz szerezni, és még finomak is! A címlapra Magyarország legjobb és legismertebb divat-újságíróját hoztuk, aki nem csak a munkájába, hanem a magyar divatba is elkalauzol bennünket, Csalár Bencéről van szó!

Címlap -- NOVEMBER