A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem is bekapcsolódik a Tanítsunk Magyarországért programba
szeptember 7, 2023
Pályázati felhívás – EELISA Activity hallgatói ösztöndíjra
szeptember 8, 2023

Merj nagyot lépni! Utazz Erasmus-szal Európán kívülre is!

Az Erasmus program keretében sok száz hallgató utazott már ki az európai partnerországokba, illetve érkezett a karra. Egyre növekvő népszerűségnek örvend a tanulmányi és szakmai célú mobilitás, így évről évre nő a kiutazók száma.

A legtöbb hallgató Németországba, Olaszországba, Ausztriába, Portugáliába és Spanyolországba jelentkezett, míg sokan érkeznek Franciaországból, Németországból, Spanyolországból és Portugáliából.

Hallgatóinknak lehetősége van már Európán kívüli Erasmus tanulmányi mobilitáson, valamint szakmai gyakorlaton is részt venni.

Az alábbiakban három hallgató beszámolóját tekinthetitek meg, akik Európán túlra utaztak az Erasmus-szal:

Ha téged is érdekel a nemzetközi mobilitás, akkor minden információt megtalálsz ezen az oldalon.