Kompetenciafejlesztés a mérnökképzésben – műhelykonferencia
augusztus 13, 2021
Szeptemberben újra indul a HSUP program
augusztus 30, 2021

MNB-BIB Pénzügyi Jogi Akadémia 2021

A Magyar Nemzeti Bank és a Budapest Institute of Banking (BIB) Zrt. (az MNB pénzügyi szakmai oktatásokat, képzéseket szervező képzőintézménye) idén is megszervezi Pénzügyi Jogi Akadémia című előadássorozatát fiatal jogászok és közgazdászok számára.
A gyakorlatorientált programsorozat a pénzügyi szektor teljes egészét bemutatja és minden jogász és joghallgató, valamint közgazdász és gazdaságtudományi képzésben résztvevő egyetemi hallgató számára korhatár nélkül rendelkezésre áll.

A képzés végeztével vizsga letételére is van lehetőség.

A programsorozat szeptembertől májusig a tanévhez igazodóan tart, január kivételével havonta egy, így összesen nyolc alkalommal, alkalmanként négy előadással és a vírushelyzet függvényében vagy személyes jelenléttel, vagy online zajlik.

A jelentkezési felhívás a BIB honlapján a részletes programmal együtt megtalálható.