Budapest Eurasia Forum 2021 – E-conference
Eurázsia hajnala – konferenciafelhívás
november 19, 2021

Naumann-Etienne ösztöndíj 2021

A BME az Atlantában lévő GeorgiaTech műszaki egyetemmel régóta partneri viszonyt ápol. Tanévenként egyszer közzéteszik a Naumann-Etienne ösztöndíjat, amellyel az alábbi területeken tanuló alapképzéses hallgatók jelentkezhetnek mesterképzés elvégzésére:

• computer science
  • electrical engineering
  • biotechnical engineering
  • economical engineering

A beérkezett pályázatok közül választják ki azokat a hallgatókat, akik nominálásra kerülnek. Összesen két pályázó nyerheti el a támogatást. Az ösztöndíj fedezi a tandíj, a megélhetés, valamint a ki- és hazautazás költségeit.

A jelentkezési folyamat első lépcsője a BME belső pályázatára való jelentkezés, amelynek határideje: 2021. november 22.

Részletek és pályázati felhívás:

További információt Bánfiné Dr. Klekner Bíbor nemzetközi koordinátor (Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatósága) tud adni – internationalrelations@bme.hu