Szabó Mariann doktorjelölt ÚNKP ösztöndíjas kutatásáról számolt be győri középiskolásoknak
június 28, 2018
Megújuló, stabil GTK várja a sikeres felvételizőket a Műegyetemen
június 28, 2018

Pedagógusnap a GTK-n

A BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kara 2018. június 6-án ünnepelte a Pedagógusnapot, a kar fennállásának 20. évfordulóján.

Az ünnepi rendezvényen beszédet mondott Dr. Koltai Tamás dékán, aki az elmúlt egy év eseményeit és változásait értékelte, kiemelve az elért eredményeket. A beszédet követően sor került a Karon végzett kiemelkedő teljesítmények elismerésére, ahol a kitüntetettek ünnepélyes keretek között vehették át az alkalomra készített elismeréseket.

A kitüntetett kollégák névsora:

Dékáni dicséretben részesült: Dr. Buzási Attila, Dr. Horváth György Ádám, Pekár Éva Zsuzsanna, Nagy Katalin, Szatmári Gabriella, Rét Éva, Rácz Tamás, Román Gábor, Molnár Nóra.

Rektori dicséretben részesült: Dr. Sebestyén Zoltán, Vidékiné Dr. Reményi Judit, Dr. Harazin Piroska, Bartos Hajnalka, Dr. Bodnár Gabriella, Dr. Lógó Emma, Bácskai Zoltán Győzőné, Cseh Katalin, Farkas Mihály, Dr. Németh József

Kar Kiváló Oktatója címet adományozták Dr. Petruska Ildikónak és Veres Annának.

Sztoczek Emlékérem kitüntetésben részesült Papp Marianna.

Kutatási díjat vehetett át Dr. Buzási Attila (junior kategória) és Szalmáné Dr. Csete Mária (senior kategória).

A hivatalos program zárásaként a Sturcz-kvartett zenés műsorát hallhatták a kar munkatársai.

Minden kitüntetettnek ezúton is gratulálunk és köszönjük a Karért végzett kiemelkedő munkáját!